Reference

S Fotonautem máme za sebou více než 7 let zkušeností a přes 3.400 úspěšných akcí pro největší české i světové značky. Ostatně naše klientské reference si můžete prohlédnout zde. Jak vám ale přiblížit, že i mimo obchodní sféru je náš fotokoutek naprostá špička a že neděláme rozdíly v tom, jestli fotíme celoevropskou konferenci Adidas ve Vídni nebo svatbu v Dolní Třebové? A věřte nám, že vybrat tyto reakce přímo z e-mailů od našich zákazníků je rozhodně jednodušší, než si je vymýšlet :)

"Chtěla bych Vám moc poděkovat, Fotonaut překonal očekávání, bylo to naprosto skvělé! Kolega byl naprostý profesionál (chudák, musel trpět s dětmi, které se chtěly neustále fotit :) ). Budeme všude doporučovat!"
"Kolega, jež fotokoutek obsluhoval, byl na 1*, akorát opakovaně odmítal jídlo i pití a proklouzl mi bez výslužky. To však byly jediné mínusy spolupráce s vámi."
"Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za úžasný zážitek s fotokoutkem na naší svatbě v Popovičkách. Všichni jsme se shodli, že dělá hezčí fotografie než je skutečnost, což je vynikající vlastnost
:-D"
"Chtěli jsme Vám strašně moc poděkovat za skvělé služby. Byli jsme od začátku do konce ohromeni vaší profesionalitou." 
"Z Fotonautu byli všichni nadšení a máme díky tomu spoustu fotek i s babičkami, starší i mladší generací, a všichni si to náramně užili. Díky ještě jednou moc za Vaši vstřícnost a Vaše nejskvělejší služby!"
„Všechno bylo naprosto bez chyby, jako vždy. Moc děkujeme, rádi vás doporučíme dál!“
"Vše proběhlo dle představ, dokonce to předčilo i naše očekávání a hosté se nesmírně bavili."
"Chtěli jsme Vám, obsluze a celé společnosti poděkovat za perfektní servis a poskytnutí Fotonauta o tomto víkendu. Moc jsme si to užili a byl to velký hit. :-)"
"Dobrý den, byli jsme s Fotonautem na svatbě fakt spokojeni. Bratr tu bude mít na Silvestra oslavu svatby – oficiálně jí má v USA a pak tu bude taková menší. Měli byste ještě na Silvestra volný Fotonaut?"
"Je trochu trapné to přiznat, ale kdybychom na svatbě neměli Fotonauta, bude tam o půlku zábavy méně. Moc vám fandím, jste užasní!"
"Bylo to naprosto dokonalé a kolega byl opravdu profík a navíc velmi milý člověk, takže i díky němu se to všechno krásně povedlo! :) Děkuji za link, už jsme celí zvědaví."
"Fotonaut byl naprosto úžasný! My i svatebčané jsme byli úplně nadšení! Moc děkujeme, budeme vás všem doporučovat"
"Moc děkujeme, celá svatba se moc povedla a Váš Fotonaut byla velmi oblíbená atrakce pro všechny přítomné. Přejeme vám spoustu zákazníků spokojených tak, jako jsme byli my!"
"Děkujeme za spolupráci i ochotu, všechno bylo naprosto 100%."
"Děkuji, řekli bychom, že to byla největší jízda - zatím - v životě, a to i díky Fotonautovi! :o) Fotky jsou super!"
"Snad jsme vám Fotonauta nezavařili! :)) Věděli jsme, že bude mít úspěch, ale že až takhle velký, to nikdo z nás nečekal."
"Všem hostům se fotokoutek moc líbíl, s vaším panem kolegou, který fotokoutek obsluhoval, jsme byli taky moc spokojeni. Ještě jednou děkujeme."
"Dobrý den, paní Lucie, moooc děkujeme jak Vám, tak kolegovi, který nám Fotonauta přivez. Bylo to super, všichni si to užívali."
"Krásný den a ještě jednou děkuji za výbornou spolupráci. Fotonaut je super!"
"Dobrý den, i my moc děkujeme, focení bylo super a Fotonaut měl u všech obrovský úspěch :-)"
"Milá Lucie, nechápu, jak to děláte, ale vše od začátku do konce bylo bez jediné chyby a naprosto profesionální. Velká poklona! Jsme rádi, že jsme nakonec vybrali Fotonauta."
"Svatba dopadla nejlépe, jak mohla! Moc děkuji za spolupráci. Obsluha Fotonautu byla skvělá! :)"

info@fotonaut.cz / +420 605 387 276 / © 2019 FOTONAUT

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube